Warning: Declaration of GDLR_Import::bump_request_timeout() should be compatible with WP_Importer::bump_request_timeout($val) in /wp-content/plugins/goodlayers-importer/goodlayers-importer.php on line 27
14 czerwca 2017 – Zakup działki pod budowę Domu Miłosierdzia | Fundacja Promień

14 czerwca 2017 – Zakup działki pod budowę Domu Miłosierdzia

DZIALKA

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w dniu 14 czerwca 2017r. została zakupiona działka o wielkości 3028 m2 pod budowę Domu Miłosierdzia w miejscowości Nowa Osuchowa koło Ostrowi Mazowieckiej. Działka znajduje się w niedalekiej odległości od Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Osuchowej. Zakup został dokonany na raty w rozłożeniu na jeden rok .

Wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia i przyjaciół Fundacji bardzo prosimy o modlitewne wsparcie i pomoc finansową w zrealizowaniu założonego celu .

Zarząd Fundacji