Błogosławieństwo Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Piotra Jareckiego dla Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia

W dniu 3 listopada 2016 r. przedstawiciele Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia mieli niecodzienną możliwość złożenia wizyty Jego Ekscelencji Piotrowi Jareckiemu, Księdzu Biskupowi Kurii Metropolitalnej Warszawskiej.

W stworzonej przez Jego Ekscelencję serdecznej atmosferze mieliśmy możliwość przedstawienia historii powstania naszej fundacji pod wpływem objawień orędzia Bożego miłosierdzia, jakie otrzymała św. Faustyna Kowalska oraz pontyfikatu św. Jana Pawła II. Przybliżyliśmy priorytety naszej działalności oraz różnorodne formy podejmowanych dotychczas dzieł zgodnie z przesłaniem tych dwojga świętych. Przedstawiliśmy Księdzu Biskupowi planowane przez nas dodatkowe inicjatywy szczególnie wobec ludzi czekających na pomoc duchową i materialną.

Całość rozmowy z Jego Ekscelencją wytyczała tajemnica Bożego miłosierdzia oraz Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.
Jego Ekscelencja udzielił naszej fundacji pasterskiego błogosławieństwa i duchowego wsparcia dla dalszej działalności.
Umocnieni tym błogosławieństwem głęboko ufamy, iż czas łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia zaowocuje w naszej działalności nowymi dziełami w najbliższych latach.

Pragniemy gorąco zaprosić wszystkich chętnych do współpracy z Fundacją Promień Bożego Miłosierdzia, by wspólnie coraz rzetelniej wypełniać wolę Boga.