Działalność wydawnicza

plytka

Jezus przyszedł do mojego domu – płyta CD
Płyta jest nagraniem 30 hymnów, rozważań oraz uwielbień związanych z obrazem Bożego Miłosierdzia. Chcemy pokazać źródło nadziei, które jest w Bożym przebaczeniu. Zaczerpnijmy z ufnością łaski Bożego Miłosierdzia z tego Obrazu. Zmartwychwstały Chrystus, chce uwolniać z lęków, uzależnień, duchowej niemocy. Przyjdźmy do Niego. Płyta ta jest odpowiedzią na pragnienie Zbawiciela by czcić obraz Bożego Miłosierdzia i pomocą w przyjęciu obietnic Jezusa Chrystusa.

Płytę można nabyć w cenie 10 zł.

„Córko Moja, mów światu całemu o niepojętym miłosierdziu Moim”. (Dz. 699)

Głównym celem podjętej działalności wydawniczej Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia wraz z Misją Świętej Faustyny z Warszawy oraz Iskrą Bożego Miłosierdzia z Łodzi jest przybliżanie ludziom Orędzia Bożego Miłosierdzia, które Pan Jezus przekazał św. Faustynie. Chcemy, aby nasze wydawnictwo głoszące Orędzie Bożego Miłosierdzia dotarło do każdego zakątka świata, tak jak życzył sobie Pan Jezus, dlatego zachęcamy do kupna czasopisma i przekazywania go dalej do czytania, tak aby mogło trafić do wszystkich ludzi na całym świecie. Chcemy, aby nasze wydawnictwo mogło również trafić do braci i sióstr za granicą. Jeżeli masz rodzinę lub znajomych za granicą prześlij im w prezencie nasze wydane numery, aby i Oni mogli odkryć Miłosierdzie Boże i przekazać je dalej, tak aby ogarnęło cały świat.  W najbliższej przyszłości Fundacja będzie wydawała, również swoje czasopismo w wersji angielskiej.

okPierwszy numer wydany został na w 80 rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa, które miała św. Faustyna w Płocku w 1931 roku i zawiera m.in. następujące artykuły:

Zjednoczeni w Bożym Miłosierdziu (ks. Michał Dłutowski, ks. Mariusz Bernyś)
Obraz Bożego Miłosierdzia (ks. Michał Dłutowski)
Namaszczenie na spotkanie z Królem. Pierwszy krok w szpitalu (ks. Mariusz Bernyś)
Twórczy wymiar cierpienia (Paweł M. Nawrocki)
Nowenna do Miłosierdzia Bożego za kapłanów (portal swfaustyna.eu)
Kapłani Bożego Miłosierdzia (ks. Michał Dłutowski)
Małżonkowie przed Bogiem (Agnieszka i Tomasz Talaga)
Bóg, Ojczyzna, Człowiek. Myśli bł. Ks. Jerzego czytane dzisiaj (oprac. Paweł M. Nawroski)
Rok jubileuszowy (Zbigniew Zagajewski)
Jego cierpienie stało na początku mojej konsekracji (Siostra ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia)
Koronka na skrzyżowanie (Tomasz Talaga)
Wiersze (ks. Mariusz Bernyś)

ISKRADrugi numer ukazał się w czasie wyniesienia na ołtarze Wielkiego Proroka Bożego Miłosierdzia – Jana Pawła II, który doprowadził do zatwierdzenia kultu Bożego Miłosierdzia w Kościele Katolickim.
W periodyku odnajdziecie Bracia i Siostry m.in. artykuły:
Prorok Święta Bożego Miłosierdzia (ks. Michał Dłutowski, ks. Mariusz Bernyś)
Wielka Nowenna do Bożego Miłosierdzia
Zawierzenie rodziny i domu Bożemu Miłosierdziu
Święto Bożego Miłosierdzia (ks. Michał Dłutowski)
Jezus Wyszedł z Kościoła
Przedziwna wymiana (ks. Mariusz Bernyś)
Relikwie dla Haiti (Danuta Pawłowska, Tomasz Talaga)
Skuteczny orędownik przed Bogiem (Genowefa Suchocka)
Dla tych co kochają Ojczyznę (Misja Świętej Faustyny)
Wiersze (ks. Mariusz Bernyś)

okl_032Trzeci numer periodyku Iskra Bożego Miłosierdziaj jest poświęcony rocznicy objawień Koronki do Bożego Miłosierdzia.W tym numerze odwiedzamy miasto szczególne dla św. Faustyny i bł. Ks. Michała Sopocki. Tu spotkały się ich drogi życia.W tym miejscu orędzie Bożego miłosierdzia zaczęło ukazywać się w całej pełni.

W aktualnym numerze znajdziecie również, drodzy Bracia i Siostry modlitwy za tych, którzy świadomie wybierają życie w grzechu, wezwanie do modlitwy w rodzinach.

Znajdziecie także relację ze wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast.

Kolejne numery wydawane będą w najbliższym czasie i będą  kontynuacją głoszenia i rozpowszechniania światu Orędzia Bożego Miłosierdzia.

Okl 4Czwarty numer naszej gazety ukazał się na początku 2015 roku.
W numerze między innymi
– STOLICA DUCHOWA EUROPY