Warning: Declaration of GDLR_Import::bump_request_timeout() should be compatible with WP_Importer::bump_request_timeout($val) in /wp-content/plugins/goodlayers-importer/goodlayers-importer.php on line 27
Koncert Kolęd na rzecz najuboższych dzieci | Fundacja Promień

Koncert Kolęd na rzecz najuboższych dzieci

Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia serdecznie dziękuję wszystkim wykonawcom za poświęcony swój prywatny czas aby mogły odbyć się wspaniałe koncerty kolend. Szczególnie dziękujemy za udział Pani Marcie Radwańskiej – sopran, Annie Dulewicz – alt i akompaniament na fortepianie, Piotrowi Grabowskiemu – baryton oraz Ewie Kamińskiej i Jerzemu Szubie za recytację.

koncert1koncert4
Na obu koncertach były zbierane fundusze na wsparcie dzieci z najuboższych rodzin.
Wsparcie od fundacji otrzymała Świetlica Środowiskowa KAJAK z Orzysza, gdzie pod opieka wychowawczą znajduje się około 120 dzieci.

koncert3 koncert2