Warning: Declaration of GDLR_Import::bump_request_timeout() should be compatible with WP_Importer::bump_request_timeout($val) in /wp-content/plugins/goodlayers-importer/goodlayers-importer.php on line 27
Sprawozdania | Fundacja Promień

Sprawozdania

Sprawozdanie z działalności Fundacji

Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia za rok 2015. Plik w formacie PDF.
Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia za rok 2014. Plik w formacie PDF.
Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia za rok 2013. Plik w formacie PDF.
Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia za rok 2012. Plik w formacie PDF.
Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia za rok 2011. Plik w formacie PDF.