OPP 1%

Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia po otrzymaniu statusu Organizacji Pożytku Publicznego w sierpniu 2013r. podjęła decyzję o stworzeniu DOMU MIŁOSIERDZIA.

Ten DOM miałby wielofunkcyjne przeznaczenie. Chcemy przede wszystkim zorganizować tu Dom Pielgrzyma. Przystań, gdzie można byłoby znaleźć azyl od codziennych problemów, miejsce odpoczynku i umocnienia się do dalszych życiowych zmagań. Sam Pan Jezus szedł często na pustkowie by nabrać sił do dalszego apostolstwa. Tu znajdą schronienie pielgrzymi i osoby potrzebujące różnorakiej pomocy. Przede wszystkim myślimy o małżeństwach przechodzących trudności. Dla nich będzie można zorganizować rekolekcje i możliwość taniego odpoczynku dla całej rodziny z dziećmi. Celem jest stworzenie warunków by mogło nastąpić pojednanie i uzdrowienie rodziny dzięki mocy Bożego Miłosierdzia.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

J.P. II

wizka_nowa_osuchowa_02-min