Pomoc psychologiczna i duchowa

Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia oferuje pomoc w zakresie problemów psychologicznych i duchowych.
Wierzymy, że w Bożym Miłosierdziu jest nadzieja dla każdego człowieka i uniwersalne lekarstwo na wiele chorób i problemów życia codziennego. Odwołując się do przekazu św. Faustyny, pragniemy stworzyć ognisko pomocy dla ludzi zagubionych i potrzebujących psychicznego wsparcia. Wychodzimy z założenia, że dostępne na rynku usługi psychoterapeutyczne nie są dostosowane do potrzeb ludzi wierzących, a nierzadko bywają szkodliwe i mogą stanowić zagrożenie dla wiary. Uznajemy, że w Piśmie Świętym i nauczaniu Kościoła zawarta jest mądrość dotycząca  naszego doczesnego życia i codziennych problemów i należy ją wykorzystać w pracy z osobami zagubionymi i potrzebującymi pomocy.
Korzystamy z autorskiego programu  stworzonego w oparciu o Ewangelię i Tradycję. Oferta skierowana jest głównie dla osób wierzących lub poszukujących Boga w swoim życiu. Pomagamy w różnego rodzaju problemach , także rodzinnych , wychowawczych, małżeńskich. Zajmujemy się pomocą w kryzysach, problemach natury egzystencjalnej,depresjach i nerwicach. Proponujemy program wychodzenia z nałogów i różnego rodzaju uzależnień. Proponowana pomoc zawsze jest zgodna z nauczaniem Kościoła Katolickiego i powiązana ze współpracą z kapłanem.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy