Udzielona Pomoc Najbardziej Potrzebującym w 2014r.

Uprzejmie informujemy, że w roku 2014 nasza Fundacja zorganizowała pomoc w postaci paczek świątecznych dla Domu Dziecka im. Ks. Baudouina w Warszawie, gdzie obecnie przebywa ok.   30-cioro niepełnosprawnych dzieci, oraz dla Domu Samotnej Matki w Chyliczkach pod Piasecznem   gdzie stale przebywa około 10 -cioro samotnych młodocianych matek z maleńkimi dziećmi.

Nieśliśmy też wsparcie indywidualne rodzinom i samotnym osobom, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji finansowej ze względu na ciężkie i przewlekłe choroby.

W prezencie Mikołajkowym uczniowie z liceum E. Dembowskiego w Warszawie otrzymali  obrazy z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego oraz z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Chcemy, aby młodzi ludzie mogli poznać tak ważne w naszych czasach orędzie dające nam wszystkim nadzieję zwycięstwa dobra nad złem.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam nasza pomoc jest możliwa.