Wparcie dla powodzian

W imieniu Ks. Michała Dłutowskiego i poszkodowanego przez niedzielną ulewę Pana Andrzeja Ołdaka – zwracam się z gorącym apelem o wsparcie modlitewne i finansowe Pana Andrzeja i 3 Rodzin, które utrzymywały się z zalanej w dniu 9 czerwca 2013 roku drukarni na Marymoncie (został utracony dorobek 20 lat pracy Pana Andrzeja). W drukarni m.in. drukowane były plakaty dla czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymki do Łagiewnik i rowerowej do Głogowca, wizytówki, materiały informacyjne. W rozmowie z Panem Andrzejem i z przysłanego maila uzyskałam informacje, że drukarnia została zalana na wysokości 1,70 metra w wyniku gwałtownej ulewy, burzy z gradem, zniszczone zostały maszyny drukarskie; tylko częściowo będzie otrzymany zwrot z ubezpieczenia z PZU. Zanim Pan Andrzej uzyska częściowe środki z ubezpieczenia, potrzebne są środki do życia, utrzymania dla Pana Andrzeja i 3 Rodzin zatrudnionych w zalanej małej Drukarni na Marymoncie. Prosimy o dokonywanie wpłat z dopiskiem:,,dla zalanej Drukarni Rodzinnej Pana Andrzeja Ołdaka” na konto Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia, ul. Baletowa 104, Warszawa nr konta: 31 1750 0009 0000 0000 1306 0975, z Fundacji przekazana zostanie pomoc poszkodowanym. Bóg zapłać za modlitwę i każdą (nawet drobną wpłatę) :). Pozwólmy poszkodowanym odzyskać NADZIEJĘ !