Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2018/2019

Św. Matka Teresa z Kalkuty

Warszawa, grudzień 2018r.
Drodzy Pielgrzymi,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spotkania Boga Żywego w gronie rodziny. Niech nastąpi Jego narodzenie w sercu każdego z Was.
W dniu 16 czerwca 1999r. w Starym Sączu podczas kanonizacji św. Kingi św. Jan Paweł II wołał: „Nie lękajcie się być świętymi! Uczyńcie kończący się wiek i nowe tysiąclecie erą ludzi świętych!”. Pamiętajmy ,że już od momentu Chrztu świętość pozostaje najbardziej podstawowym i najważniejszym powołaniem człowieka.
 W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na Wigilijną Gwiazdę, do gorących i otwartych serc niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać. Niech nowo narodzone Dziecię pomoże Wam osiągnąć pełnię życia w komunii z Bogiem przez Maryję.
 Mijający Rok w działalności Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia zaowocował tworzeniem projektu architektonicznego Domu Miłosierdzia na zakupionej działce w Nowej Osuchowej. Pragniemy, aby to miejsce było schronieniem dla pielgrzymów nawiedzających Sanktuarium Matki Bożej Osuchowskiej oraz ośrodkiem wspierającym rodziny realizując program „Rodzina Bogiem Silna”.
Razem możemy więcej, zachęcamy do pomocy w urzeczywistnieniu naszych planów.
Każda ofiara pomoże przekuć nasze marzenia w konkretne realizacje dzieł fundacji .
Zachęcamy Was do włączenia się w nasze inicjatywy:
- rozpoczynamy peregrynację Ryngrafu Królowej Polski , zapraszamy do wzięcia udziału i zgłaszania się pod tel. 509 159 436
- 22.02.2019 – Pielgrzymka autokarowa do Płocka w rocznicę pierwszych objawień Jezusa Miłosiernego
- 16.03.2019 – Dzień skupienia D.O.M. w Sanktuarium Matki Bożej w Niepokalanowie
- 11.05.2019 - Dzień skupienia D.O.M. w Sanktuarium Matki Bożej w Nowej Osuchowej
- 22 – 28.06.2019 – Piesza Pielgrzymka Zawierzenia z Jasnej Góry do Łagiewnik
- 22 – 25.08.2019 – Rowerowa Pielgrzymka do domu rodzinnego św. Faustyny w Głogowcu
Zapisy pod numerami telefonów : 509 159 436; 515 106 181

Wszystkie wydarzenia i spotkania modlitewne organizowane przez naszych kapłanów
ks. Michała Dłutowskiego i ks. Mariusza Bernysia znajdziecie na stronie internetowej
www.swfaustyna.eu
Włączcie się twórczo w nasze działania – bez Was nic się nie uda . Prosimy o modlitwę, bezpośrednie wsparcie lub przekazywanie innym informacji o tym co robimy.
Bądźmy razem w tych dziełach, aby każdy zdążył uwielbić Boże Miłosierdzie i niósł nadzieję bliźniemu.

Z Bożym błogosławieństwem opiekunowie duchowi
ks. Michał Dłutowski, ks. Mariusz Bernyś
Z świątecznymi życzeniami,
Członkowie Zarządu i Rady „Fundacji Promień Bożego Miłosierdzia”