Wolontariat

pomocNasza Fundacja chętnie nawiązuje współpracę z ludźmi, którzy chcą pomóc w naszej działalności. Każdy z Was może zadeklarować chęć współpracy i zgłosić się do nas. Do współpracy zapraszamy osoby, które ukończyły 18 rok życia. W Fundacji potrzebujemy ludzi do wykonywania bardzo różnych prac, od pakowania i wysyłania listów i paczek, prowadzenia baz danych, rejestrów w różnych dziedzinach naszej działalności. Możecie z naszą Fundacją współpracować przez krótki czas, lub związać się na dłużej.

Prosimy o informacje e-mailowo kontakt@fundacjapromien.pl lub telefonicznie 0048 663 168 800 ile czasu możecie nam poświęcić oraz jakie umiejętności posiadacie np. przygotowanie zawodowe, ukończone kursy, szkolenia, znajomość języków, komputera.