Rusza Akademia Bożego Miłosierdzia !

Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia zaprasza  czcicieli , sympatyków i wszystkich zainteresowanych na comiesięczny cykl spotkań w siedzibie fundacji przy ul. Baletowej 104, w każdą ostatnią sobotę miesiąca na godzinę 18 30
Pragniemy dzielić się naszą wiedzą z różnych dziedzin, doświadczeniami i świadectwami. W programie ciekawe wykłady i dyskusje, dotyczące życia we współczesnym świecie, różnego rodzaju problemów i zagrożeń naszej codzienności, a także związane z tematyką rozwoju duchowego. Za każdym razem poruszamy inny interesujący temat. W miarę możliwości będziemy zapraszać ciekawych gości. Każde spotkanie odbywa się w obecności kapłana. O tematyce prelekcji będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy ! – Warszawa ul.Baletowa 104 , budynek 2 , klatka I p.3 ( stacja kolejowa Warszawa-Dawidy ).